Naše parta Sušáků

Naše parta Sušáků.

PARTA SUŠÁKŮ

Svět Maguro. Tak to je náš svět, ve kterém žijeme. Máme tu skvělou partu a říkáme si Sušáci. Zatím je nás pět: Maguro, Maki, Tako, Ebi a Wasabi. 

KDYŽ SI CHCEŠ S NĚKÝM HRÁT, JE DOBRÉ HO ZNÁT. 

Tak to nám říká naše hodná babička Sójovka. Prý, když se s někým potkáme, měli bychom se představit. Takže jdeme na krátkou představovačku!

MaguroAhoj děti, ahoj dospěláci, jmenuju se Maguro.

A co byste tak o mně měli vědět….

Samozřejmě jsem sympaťák, to je vidět 🙂 a myslím, že se i líbím holkám. Mám docela přehled o spoustě věcí, co se dějí okolo nás. A z ničeho si moc nedělám hlavu. Ze všeho si totiž vždycky nějak najdu cestu ven :-). No a je pravda, že babička Sójovka občas říká, že jsem pěkný rošťák. A taky že prý dělám chyby z nedbalosti, že se na věci pořádně nesoustředím. No jo, když ono je tolik zajímavých věcí kolem… Tak a teď je řada na Maki.

Ahoj děcka, já jsem Maki. 

Maki z party Sušáků
Maki z party Sušáků

Jsem tu zatím jediná holka  a proto mám nejradši, když jsme všichni spolu. Naštěstí mám kolem sebe své kamarády a kamarádky a ráda jim pomáhám. Taky mě baví zpívat a malovat, nebo si zkoušet psát různé příběhy a básničky. Mám většinou dobrou náladu, ale občas jsem i smutná a to chci být většinou sama.

Babička Sójovka říká, že jsem prý zodpovědná a umím naši partu Sušáků organizovat. Úplně nevím, co tím myslí, ale určitě je to něco moc důležitého.

Když jsem s naší partou, šíleně se vyřádíme! V naší partě máme ještě Taka, Ebi a Wasabiho. Ale Ebi a Wasabi tu teď nejsou, tak se vám představí už jen Tako.

Veleuctivě zdravím všechny děti, dámy a pány! Já se jmenuji Tako.

Jsem veliký vynálezce, vědátor a objevitel. tako_kamarad_ze_SusakuA taky už jsem vymyslel spoustu zlepšováků! Dokáži opravit snad cokoliv, co mi kamarádi Sušáci přinesou. Nejradši zkoumám své tajné poklady, co jsem kde našel, a zkouším z nich něco vytvořit.

Občas mám ale pocit, že mi kamarádi z party nerozumí . Že prý jsem někdy úplně mimo. To pak babička Sójovka říká: „A jéje, Tako je zase někde ve svém světě.“ Což mi připomíná, proč se ten náš svět vlastně jmenuje Svět Maguro a ne Svět Tako?!

No, děti a dospěláci, tohle je naše silná trojka z party Sušáků. A teď je řada na vás. Jak se jmenujete vy a co vás baví dělat? Napište nám, ať víme, s kým se kamarádíme, a s kým se třeba někdy i vyblbneme.

#